Friday, May 24, 2019

Povestea notelor - Abecedar pianistic - Octavia Popescu

Povestea notelor Abecedar Pianistic - Octavia Popescu
Pret : 36 lei, cu tva


Sau online pe scribd, versiunea cea mai veche






Sau comanda alte site-uri AICI sau AICI
sau AICI sau AICI

locatii sediu Fan Courier telefon si mail

 
 
 


 






Localitate Adresa sediu E-mail
Adjud B-dul Republicii, nr. 1, jud. Vrancea  adjud@fancourier.ro
Alba Iulia Alba Iulia Str. Bucureşti, nr. 109, jud. Alba  alba@fancourier.ro
Aleșd Aleșd Str. Cloşca, nr. 19, jud. Bihor  alesd@fancourier.ro
Alexandria  Str Dunării, zona bl. ANL, jud. Teleorman alexandria@fancourier.ro
Arad Calea Bodrugului, Arad nr. 2-10, jud. Arad arad@fancourier.ro
Băbeni Punct de lucru mobil, jud. Vâlcea babeni@fancourier.ro
Bacău Str. Narciselor, nr. 19, Sola 77, Parcela 100, jud. Bacău  bacau@fancourier.ro
Baia Mare  Str. Fabricii, nr. 6, jud. Maramureş   baiamare@fancourier.ro 
Băile Govora  Punct de lucru mobil, jud. Vâlcea  baile.govora@fancourier.ro
Bârlad Str. Hotin, nr. 2, bl. E10, sc. A, parter, ap. 2, jud. Vaslui  barlad@fancourier.ro
Bicaz Punct de lucru mobil, jud. Neamţ  bicaz@fancourier.ro
Bistriţa  Intravilanul loc. Viişoara, Tarla 123, Parcela 125, jud. Bistriţa  bistrita@fancourier.ro 
Botoşani Sat Hudum, com. Curteşti, jud. Botoşani  botosani@fancourier.ro
Brăila Şos. Baldovineşti, nr. 38-58, jud. Brăila braila@fancourier.ro
Braşov  Str. Cărămidariei, nr. 4A, jud. Braşov  brasov@fancourier.ro
Buzău  Şos. Spătarului, nr. 15, jud. Buzău buzau@fancourier.ro
Calafat Str. Tudor Vladimirescu, nr. 95, jud. Dolj calafat@fancourier.ro
Călăraşi  Bdul. Cuza Vodă, nr. 5, bl. N19, sc. 3, ap. 41, parter, jud. Călărași calarasi@fancourier.ro
Călimăneşti Călimăneşti Punct de lucru mobil, jud. Vâlcea  calimanesti@fancourier.ro 
Câmpia Turzii  Str. 1 Decembrie 1918, nr. 14, jud. Cluj   cturzii@fancourier.ro 
Câmpina Str. Podului, nr. 19A, (acces din DN1), jud. Prahova  campina@fancourier.ro 
Câmpulung Moldovenesc Calea Transilvaniei, nr. 27, jud. Suceava clmoldovenesc@fancourier.ro
Câmpulung Muscel  Str. Nicolae Iorga, nr. 22, jud. Argeş  clmuscel@fancourier.ro
Caracal  Str. Vasile Alecsandri, nr. 65, jud. Olt  caracal@fancourier.ro
Caransebeş  Str Ardealului, nr. 42, jud. Caraş-Severin caransebes@fancourier.ro 
Carei  Str. Mihai Viteazul, nr. 75, jud. Satu Mare  carei@fancourier.ro
Cernavodă  Str. Seimeni, nr. 1, bl. K1, ap. 11, jud. Constanţa   cernavoda@fancourier.ro
Cluj-Napoca  Bdul. Muncii, nr. 4-6, jud. Cluj cluj@fancourier.ro 
Comăneşti  Str. Combinatului, nr. 14, jud. Bacău comanesti@fancourier.ro
Constanţa  Str. Industrială, nr. 6, în incinta Logistic Park, jud. Constanţa constanta@fancourier.ro
Craiova  Calea Severinului, nr. 56A-56D în incinta Marlorex, jud. Dolj  craiova@fancourier.ro
Cristuru Secuiesc  Str. Berde Mozeş, jud. Harghita  cristuru@fancourier.ro
Curtea de Argeş  Str. 1 Decembrie 1918, nr. 9A, jud. Argeş  carges@fancourier.ro
Dej  Str. M. Kogălniceanu, nr. 10, jud. Cluj  dej@fancourier.ro
Deva  Str. Depozitelor, nr. 1, jud. Hunedoara  deva@fancourier.ro
Drăgăşani  Str. Traian, nr. 38, jud. Vâlcea  dragasani@fancourier.ro
Drobeta Turnu Severin Bul. Nicolae Iorga nr. 8.  dtseverin@fancourier.ro 
Făgăraş  Str. Azotului, nr. 4, Complex comercial Tudor Vladimirescu, jud. Braşov fagaras@fancourier.ro
Fălticeni  Str. 2 Grăniceri, jud. Suceava  falticeni@fancourier.ro
Feteşti  Str. Bănăţenilor, nr. 45, jud. Ialomiţa fetesti@fancourier.ro
Filiaşi  Str Stadionului, bl. K 12, parter, jud. Dolj  filiasi@fancourier.ro
Focşani  Aleea Aviatorilor, nr. 2, jud. Vrancea  focsani@fancourier.ro
Găeşti  Str. Ac. Şerban Cioculescu, nr. 15, jud. Dâmboviţa  gaesti@fancourier.ro
Galaţi  Str. Ioan Cetăţianu, nr. 25, jud. Galaţi galati@fancourier.ro
Gheorgheni  Str. Kussuth Lajos, nr. 208, jud. Harghita gheorgheni@fancourier.ro
Giurgiu  Str. Drumul Serei, nr. 9, jud. Giurgiu  giurgiu@fancourier.ro
Gura Humorului  Str Uzinei, nr.6, jud. Suceava  ghumorului@fancourier.ro
Hârşova  Punct de lucru mobil, jud. Constanţa  cernavoda@fancourier.ro
Haţeg  Str. Progresului, nr. 25, jud. Hunedoara  hateg@fancourier.ro
Horezu  Punct de lucru mobil, jud. Vâlcea  horezu@fancourier.ro
Huedin  Str. Violetelor, nr. 2, jud. Cluj huedin@fancourier.ro
Hunedoara  Str. Dorobanţilor, nr. 32, jud. Hunedoara  hunedoara@fancourier.ro
Huşi  Bdul. 1 Mai, nr. 100, jud. Vaslui husi@fancourier.ro
Iaşi  Bdul. Chişinăului, nr. 23A, fosta clădire Girasole, jud. Iaşi  iasi@fancourier.ro
Iernut  Punct de lucru mobil, jud. Mureş iernut@fancourier.ro
Ineu  Calea Traian, jud. Arad  ineu@fancourier.ro
Luduş  Punct de lucru mobil, jud. Mureş  ludus@fancourier.ro
Lugoj  Str. Timişorii, nr. 125, jud. Timiş  lugoj@fancourier.ro
Mangalia  Str. Matei Basarab, nr. 27, jud. Constanţa  mangalia@fancourier.ro
Mediaş  Str. Iuliu Maniu, nr. 2A, jud. Sibiu medias@fancourier.ro
Miercurea Ciuc  Str. Leliceni, nr. 41, jud. Harghita  mciuc@fancourier.ro
Moldova Noua  Nouă Punct de lucru mobil, jud. Caraş-Severin  moldovanoua@fancourier.ro
Novaci Adresa Str. Dumbrava f.n , Novaci  
Motru  Str. Primăverii, nr. 2, jud. Gorj  motru@fancourier.ro
Odorheiu Secuiesc  Str. 1 Decembrie 1918, nr. 7, jud. Harghita odsecuiesc@fancourier.ro
Olteniţa  Bdul. Tineretului, nr. 80, bl. P19, jud. Călăraşi  oltenita@fancourier.ro
Oneşti  Str. Mărăşesti, nr. 7A, jud. Bacău  onesti@fancourier.ro
Oradea  Str. Ogorului, nr. 3G, jud. Bihor oradea@fancourier.ro
Orşova  Str. Banatului, nr. 74, jud. Mehedinţi orsova@fancourier.ro
Paşcani  Str. Vatra, nr. 70, jud. Iaşi  pascani@fancourier.ro
Petroşani  Str. Anton Pan, nr.104, jud. Hunedoara  petrosani@fancourier.ro
Piatra Neamţ  Str. Petru Movila, nr. 298, Comuna Alexandru cel Bun, Sat Bistriţa, jud. Neamţ piatraneamt@fancourier.ro
Piteşti  Sat Geamăna, com. Bradu, str. Cireşului, nr. 106, jud. Argeş  pitesti@fancourier.ro
Ploieşti  Sat Păuleştii Noi, nr. 180 V, com. Păuleşti, jud. Prahova  ploiesti@fancourier.ro
Rădăuţi  Str. Volovăţului, nr. 55, jud. Suceava  radauti@fancourier.ro
Râmnicu Sarat Sărat Str. Focşani, nr. 3, jud. Buzău  rmsarat@fancourier.ro
Râmnicu Valcea  Vâlcea Sat Olteni, nr. 12, com. Bujoreni, jud. Vâlcea rmvalcea@fancourier.ro
Reghin  Str. Riului, nr. 14, jud. Mureş  reghin@fancourier.ro
Reşiţa  Aleea Felix, nr. 1, punct termic nr. 19, jud. Caraş-Severin  resita@fancourier.ro
Roman  Str. Mihai Viteazu, nr. 13, jud. Neamţ  roman@fancourier.ro
Roşiorii de vede de Vede Str.Oltului, nr. 26, jud. Teleorman  rosiorivede@fancourier.ro
Roznov Punct de lucru mobil, jud. Neamţ roznov@fancourier.ro
SALONTA  Adresa Strada Alexandru Ioan Cuza nr 7, jud. Bihor  
Satu Mare  Bdul. Cloşca, nr. 67, jud. Satu Mare satumare@fancourier.ro
Sebeş  Str. Decebal, nr. 4, jud. Alba sebes@fancourier.ro
Sfântu Gheorghe  Str. Ciucului, Nr 62, incinta Vinalcool, jud. Covasna  sfgheorghe@fancourier.ro
Sibiu  Str. Distribuţiei, nr. 3-5, jud. Sibiu  sibiu@fancourier.ro
Sighetu Marmaţiei  Str. Gheorghe Şincai, nr. 39, jud. Maramureş  sighetmarmatiei@fancourier.ro
Sighişoara  Str. Viilor, nr. 10, jud. Mureș  sighisoara@fancourier.ro
Sinaia  Punct de lucru mobil, jud. Prahova sinaia@fancourier.ro
Slatina  Str. General Aurel Aldea, nr. 23, jud. Olt  slatina@fancourier.ro
Slobozia  Str. Viilor, nr. cadastral 2134, jud. Ialomița slobozia@fancourier.ro
Suceava Strada Humorului nr 76, comuna Scheia suceava@fancourier.ro
Tălmaciu  Piaţa Textiliştilor, bl. 2, ap. 6, jud. Sibiu talmaciu@fancourier.ro
Târgovişte  Aleea Sinaia, nr. 6-8, jud. Dâmboviţa  targoviste@fancourier.ro
Târgu Frumos  Str. Ştefan cel Mare, nr. 8, jud. Iași  tgfrumos@fancourier.ro
Târgu Jiu  Str. Termocentralei, nr. 11, jud. Gorj  tgjiu@fancourier.ro
Târgu Mureş  Calea Sighişoarei, nr. 29, jud. Mureş tgmures@fancourier.ro
Târgu Neamţ  Punct de lucru mobil, jud. Neamţ  tgneamt@fancourier.ro
Târgu Secuiesc  Punct de lucru mobil, jud. Covasna tgsecuiesc@fancourier.ro
Târnăveni  Punct de lucru mobil, jud. Mureş   tarnaveni@fancourier.ro
Tecuci  Str. Căpitan Vlad, nr. 2, jud. Galaţi tecuci@fancourier.ro
Timişoara  Str. Aristide Demetriade, nr. 15, jud. Timiş  timisoara@fancourier.ro
Timişoara  Str. Căprioarei, nr. 1, sat Ghiroda, com. Ghiroda, jud. Timiş  timisoara@fancourier.ro
Topliţa  Str. Dealului, bl. C, jud. Harghita  toplita@fancourier.ro
Tulcea  Str. Portului, nr. 40, jud. Tulcea Ifim tulcea@fancourier.ro
Turnu Măgurele  Str.Vlad Ţepeş, nr. 42, jud. Teleorman   trmagurele@fancourier.ro
Urziceni  Str. Muncii, nr. 4, bl. 118, ap. 1, jud. Ialomiţa  urziceni@fancourier.ro
Vaslui  Str. Podul Înalt, nr. 2A, jud. Vaslui  vaslui@fancourier.ro
Vatra Dornei  Str. Republicii, nr. 1, jud. Suceava  vdornei@fancourier.ro
Videle  Punct de lucru mobil, jud. Teleorman  videle@fancourier.ro
Zalău  Bdul. Mihai Viteazul, nr. 53, jud. Sălaj  zalau@fancourier.ro




 
 
 
Sediu central: Şos. de Centură, nr. 32, Stefăneştii de Jos, jud. Ilfov 
Sediu social & punct de lucru: Str. Fabrica de Glucoză, nr. 11 C, Sector 2, Bucureșt
Punct de lucru Sema Parc București: Splaiul Independenţei, nr. 319 , bl. OB 408, București 
Punct de lucru Berceni - IMGB Popești Leordeni: Şos. Berceni, nr. 7, T54/6P3, oraş Popeşti Leordeni, jud. Ilfov 
Sediul FAN Courier  Cutitul de Argint - Bucuresti, Sector 4, Calea Serban Voda nr. 256, Bloc 13, parter.
Sediul FAN Courier 13 Septembrie - Bucuresti, Sector 5, Calea 13 Septembrie nr. 63, Unitatea 175, Bloc 63, parter.
Sediul FAN Courier - Calea Calarasi nr. 172 (intersectia cu Str. Popa Nan, vis-a-vis de Universitatea Hyperion).